MOBILNÍ TELEFON BenQ-Siemens EF91


Sponzorem těchto stránek je Ubytování Třeboň Na Kopečku, které nabízí ubytování rodinného typu v klidné části malebného jihočeského města Třeboň, obklopeného rybníky a krásnou přírodou.


Ubytování samotné nabízí dva objekty.

Ubytování Třeboň - Objekt I – ubytování v prvním patře rodinného domu se samostatným vchodem. Zde jsou k dispozici dva třílůžkové pokoje, je možno dodat přistýlku.
Každý pokoj disponuje vlastním WC a sprchovým koutem. Kuchyňský kout je společný a je v něm chladnička a základní vybavení.

Penzion Třeboň - Objekt II – ubytování v celodřevěném, tepelně izolovaném domku v zahradě. Výměra pokoje je 20 m2 a jsou zde čtyři lůžka. Pokud je potřeba, je možno dodat dětskou přistýlku.
Kuchyňka je vybavena chladničkou a základním vybavením. Sociální zařízení je součástí domku. Při chladnějším počasí lze využít elektrické přímotopy.

V našem ubytování Třeboň si nemusíte dělat starosti ani se zaparkováním auta. To je možné přímo u objektu penzionu Třeboň na našem pozemku. Během Vašeho pobytu Vám také zabezpečíme kola.
Při svém odpočinku můžete relaxovat na zahradě u penzionu nebo rozjímat pod pergolou. Je možné také použití venkovního krbu.

Navštivte naše ubytování Třeboň, kde nebudete mít problém zajít si pěšky do centra města. Budete zde obdivovat malebnou krajinu jižních Čech, samotné město Třeboň a celé Třeboňsko, které Vás nadchne svou krásou.
I cyklisté zde budou spokojeni a neodolají projížďce po cyklostezkách a naučných stezkách. Nebo navštivte náš penzion Třeboň na podzim a podívejte se na výlovy rybníků, kterých je v okolí nespočet. Srdečně Vás zveme a zaručujeme Vám, že zde najdete klid a pohodu.BenQ-Siemens EF91- Second external 65K colors display, OLED(96 x 64 pixels)- 3D sound- Video telephony
- MP3/AAC player
- T9
- Voice memo
- Stopwatch
- OrganizerStandard battery, Li-Ion 1000 mAh

vyrobceBenQ-Siemens
2G síťGSM 900 / 1800 / 1900
3G síťHSDPA 2100
Na trhu od2006, February
Velikost92 x 46.5 x 23.5 mm, 86 cc
Váha100 g
DisplejTFT, 256K colors
Displej - velikost240 x 320 pixels, 2.0 inches, 30 x 40 mm
Vyzvánění
Hlasitý odposlech
Telefonní seznamYes, Photo call
Paměť volání
Paměť32 MB
Slot na kartu
GPRSClass 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSDNo
EDGENo
3GHSDPA
Wi-FiNo
BluetoothYes, v1.2 with A2DP
Infraport
USBYes
Fotoaparát3.15 MP, 2048x1536 pixels, autofocus, LED flash
Yes
Fotoaparát na víkuVGA videocall camera
ZprávySMS, MMS, Email
ProhlížečWAP 2.0/xHTML
RadioNo
HryYes + downloadable
BarvaArctic Silver
GPSNo
JavaYes, MIDP 2.0
Pohotovostní režim
Doba hovoru
© 2011 - www.mobil-elektro.cz


Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.