MOBILNÍ TELEFON BenQ-Siemens CF61


Sponzorem těchto stránek je Ubytování Třeboň Na Kopečku, které nabízí ubytování rodinného typu v klidné části malebného jihočeského města Třeboň, obklopeného rybníky a krásnou přírodou.


Ubytování samotné nabízí dva objekty.

Ubytování Třeboň - Objekt I – ubytování v prvním patře rodinného domu se samostatným vchodem. Zde jsou k dispozici dva třílůžkové pokoje, je možno dodat přistýlku.
Každý pokoj disponuje vlastním WC a sprchovým koutem. Kuchyňský kout je společný a je v něm chladnička a základní vybavení.

Penzion Třeboň - Objekt II – ubytování v celodřevěném, tepelně izolovaném domku v zahradě. Výměra pokoje je 20 m2 a jsou zde čtyři lůžka. Pokud je potřeba, je možno dodat dětskou přistýlku.
Kuchyňka je vybavena chladničkou a základním vybavením. Sociální zařízení je součástí domku. Při chladnějším počasí lze využít elektrické přímotopy.

V našem ubytování Třeboň si nemusíte dělat starosti ani se zaparkováním auta. To je možné přímo u objektu penzionu Třeboň na našem pozemku. Během Vašeho pobytu Vám také zabezpečíme kola.
Při svém odpočinku můžete relaxovat na zahradě u penzionu nebo rozjímat pod pergolou. Je možné také použití venkovního krbu.

Navštivte naše ubytování Třeboň, kde nebudete mít problém zajít si pěšky do centra města. Budete zde obdivovat malebnou krajinu jižních Čech, samotné město Třeboň a celé Třeboňsko, které Vás nadchne svou krásou.
I cyklisté zde budou spokojeni a neodolají projížďce po cyklostezkách a naučných stezkách. Nebo navštivte náš penzion Třeboň na podzim a podívejte se na výlovy rybníků, kterých je v okolí nespočet. Srdečně Vás zveme a zaručujeme Vám, že zde najdete klid a pohodu.BenQ-Siemens CF61- Second external 4K colors display, CSTN (96 x 64 pixels)
- 5-way navigation key- 3D surround sound- MP3/AAC/WMA player
- T9
- Organizer
- Exchangeable front cover
- Voice memoStandard battery, Li-Ion 750 mAh

vyrobceBenQ-Siemens
2G síťGSM 900 / 1800 / 1900
3G síť
Na trhu od2006, March
Velikost88 x 46 x 23 mm, 80 cc
Váha99 g
DisplejTFT, 256K colors
Displej - velikost128 x 160 pixels, 1.8 inches, 29 x 35 mm
Vyzvánění
Hlasitý odposlech
Telefonní seznam1000 x 20 fields, Photo call
Paměť volání
Paměť1.5 MB
Slot na kartu
GPRSClass 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSDNo
EDGENo
3GNo
Wi-FiNo
BluetoothYes
Infraport
USBYes, v1.1
Fotoaparát1.3 MP, 1280 x 1024 pixels
No
Fotoaparát na víkuNo
ZprávySMS, EMS, MMS
ProhlížečWAP 2.0/xHTML
RadioNo
HryYes + downloadable
BarvaSilver
GPSNo
JavaYes, MIDP 2.0
Pohotovostní režim
Doba hovoru
© 2011 - www.mobil-elektro.cz


Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.