MOBILNÍ TELEFON BlackBerry 7130V


Sponzorem těchto stránek je Ubytování Třeboň Na Kopečku, které nabízí ubytování rodinného typu v klidné části malebného jihočeského města Třeboň, obklopeného rybníky a krásnou přírodou.


Ubytování samotné nabízí dva objekty.

Ubytování Třeboň - Objekt I – ubytování v prvním patře rodinného domu se samostatným vchodem. Zde jsou k dispozici dva třílůžkové pokoje, je možno dodat přistýlku.
Každý pokoj disponuje vlastním WC a sprchovým koutem. Kuchyňský kout je společný a je v něm chladnička a základní vybavení.

Penzion Třeboň - Objekt II – ubytování v celodřevěném, tepelně izolovaném domku v zahradě. Výměra pokoje je 20 m2 a jsou zde čtyři lůžka. Pokud je potřeba, je možno dodat dětskou přistýlku.
Kuchyňka je vybavena chladničkou a základním vybavením. Sociální zařízení je součástí domku. Při chladnějším počasí lze využít elektrické přímotopy.

V našem ubytování Třeboň si nemusíte dělat starosti ani se zaparkováním auta. To je možné přímo u objektu penzionu Třeboň na našem pozemku. Během Vašeho pobytu Vám také zabezpečíme kola.
Při svém odpočinku můžete relaxovat na zahradě u penzionu nebo rozjímat pod pergolou. Je možné také použití venkovního krbu.

Navštivte naše ubytování Třeboň, kde nebudete mít problém zajít si pěšky do centra města. Budete zde obdivovat malebnou krajinu jižních Čech, samotné město Třeboň a celé Třeboňsko, které Vás nadchne svou krásou.
I cyklisté zde budou spokojeni a neodolají projížďce po cyklostezkách a naučných stezkách. Nebo navštivte náš penzion Třeboň na podzim a podívejte se na výlovy rybníků, kterých je v okolí nespočet. Srdečně Vás zveme a zaručujeme Vám, že zde najdete klid a pohodu.BlackBerry 7130V- Light sensor
- WallpapersNo- Document viewer (Word, Excel, PowerPoint, PDF)
- SureType keyboard software
- OrganizerStandard battery, Li-Ion 1100 mAh (C-S2)

vyrobceBlackBerry
2G síťGSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G síť
Na trhu od2006, June
Velikost115 x 56 x 18 mm
Váha120 g
Displej65K colors
Displej - velikost240 x 260 pixels
Vyzvánění
Hlasitý odposlech
Telefonní seznamYes
Paměť volání
Paměť64 MB storage, 16 MB RAM
Slot na kartu
GPRSYes
HSCSDNo
EDGEYes
3GNo
Wi-FiNo
BluetoothYes, v2.0
Infraport
USBYes
Fotoaparát
Fotoaparát na víku
ZprávySMS, MMS, Email, Instant Messaging
ProhlížečHTML
RadioNo
HryYes + downloadable
Barva 
GPSNo
JavaYes
Pohotovostní režim
Doba hovoru
© 2011 - www.mobil-elektro.cz


Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.