MOBILNÍ TELEFON Bird D706


Sponzorem těchto stránek je Ubytování Třeboň Na Kopečku, které nabízí ubytování rodinného typu v klidné části malebného jihočeského města Třeboň, obklopeného rybníky a krásnou přírodou.


Ubytování samotné nabízí dva objekty.

Ubytování Třeboň - Objekt I – ubytování v prvním patře rodinného domu se samostatným vchodem. Zde jsou k dispozici dva třílůžkové pokoje, je možno dodat přistýlku.
Každý pokoj disponuje vlastním WC a sprchovým koutem. Kuchyňský kout je společný a je v něm chladnička a základní vybavení.

Penzion Třeboň - Objekt II – ubytování v celodřevěném, tepelně izolovaném domku v zahradě. Výměra pokoje je 20 m2 a jsou zde čtyři lůžka. Pokud je potřeba, je možno dodat dětskou přistýlku.
Kuchyňka je vybavena chladničkou a základním vybavením. Sociální zařízení je součástí domku. Při chladnějším počasí lze využít elektrické přímotopy.

V našem ubytování Třeboň si nemusíte dělat starosti ani se zaparkováním auta. To je možné přímo u objektu penzionu Třeboň na našem pozemku. Během Vašeho pobytu Vám také zabezpečíme kola.
Při svém odpočinku můžete relaxovat na zahradě u penzionu nebo rozjímat pod pergolou. Je možné také použití venkovního krbu.

Navštivte naše ubytování Třeboň, kde nebudete mít problém zajít si pěšky do centra města. Budete zde obdivovat malebnou krajinu jižních Čech, samotné město Třeboň a celé Třeboňsko, které Vás nadchne svou krásou.
I cyklisté zde budou spokojeni a neodolají projížďce po cyklostezkách a naučných stezkách. Nebo navštivte náš penzion Třeboň na podzim a podívejte se na výlovy rybníků, kterých je v okolí nespočet. Srdečně Vás zveme a zaručujeme Vám, že zde najdete klid a pohodu.Bird D706- MP3 player, MPEG4 player
- Audio Recorder
- Data/Fax Modem
- Languages: Chinese, English, French, Spanish, Portuguese, Hind
- FR,HR,EFR,AMR Voice CodecsStandard battery, Li-Ion 600mAh

vyrobceBird
2G síťGSM 900 / 1800
3G síť
Na trhu od2007
Velikost105 x 45.6 x 12.2 mm
Váha84 g
DisplejTFT, 260K colors
Displej - velikost176 x 220 pixels, 1.9 inches
Vyzvánění
Hlasitý odposlech
Telefonní seznamYes
Paměť volání
Paměť60 MB
Slot na kartu
GPRSClass 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps
HSCSDNo
EDGENo
3GNo
Wi-FiNo
BluetoothNo
Infraport
USBYes
Fotoaparát1.3 MP, 1152 x 864 pixels
Yes
Fotoaparát na víkuNo
ZprávySMS, EMS, MMS
ProhlížečWAP 2.0
RadioNo
HryYes
BarvaGolden Black
GPSNo
JavaYes, MIDP 2.0
Pohotovostní režim
Doba hovoru
© 2011 - www.mobil-elektro.cz


Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.