MOBILNÍ TELEFON Alcatel OT 735I


Sponzorem těchto stránek je Ubytování Třeboň Na Kopečku, které nabízí ubytování rodinného typu v klidné části malebného jihočeského města Třeboň, obklopeného rybníky a krásnou přírodou.


Ubytování samotné nabízí dva objekty.

Ubytování Třeboň - Objekt I – ubytování v prvním patře rodinného domu se samostatným vchodem. Zde jsou k dispozici dva třílůžkové pokoje, je možno dodat přistýlku.
Každý pokoj disponuje vlastním WC a sprchovým koutem. Kuchyňský kout je společný a je v něm chladnička a základní vybavení.

Penzion Třeboň - Objekt II – ubytování v celodřevěném, tepelně izolovaném domku v zahradě. Výměra pokoje je 20 m2 a jsou zde čtyři lůžka. Pokud je potřeba, je možno dodat dětskou přistýlku.
Kuchyňka je vybavena chladničkou a základním vybavením. Sociální zařízení je součástí domku. Při chladnějším počasí lze využít elektrické přímotopy.

V našem ubytování Třeboň si nemusíte dělat starosti ani se zaparkováním auta. To je možné přímo u objektu penzionu Třeboň na našem pozemku. Během Vašeho pobytu Vám také zabezpečíme kola.
Při svém odpočinku můžete relaxovat na zahradě u penzionu nebo rozjímat pod pergolou. Je možné také použití venkovního krbu.

Navštivte naše ubytování Třeboň, kde nebudete mít problém zajít si pěšky do centra města. Budete zde obdivovat malebnou krajinu jižních Čech, samotné město Třeboň a celé Třeboňsko, které Vás nadchne svou krásou.
I cyklisté zde budou spokojeni a neodolají projížďce po cyklostezkách a naučných stezkách. Nebo navštivte náš penzion Třeboň na podzim a podívejte se na výlovy rybníků, kterých je v okolí nespočet. Srdečně Vás zveme a zaručujeme Vám, že zde najdete klid a pohodu.Alcatel OT 735I- Zoom function
- Landscape mode
- Joystick- Formats: : JPG, GIF, aGIF, PNG, BMP, MIDI, SP-MIDI, i-Melody, AMR
- Dynamic phonebook memory
- 1.5 MB memory for pictures
- SMS templates- T9
- SyncML
- Organizer
- Voice memo
- Voice dialStandard battery, Li-Ion

vyrobceAlcatel
2G síťGSM 900 / 1800
3G síť
Na trhu od2004, 1Q
Velikost106 x 47 x 20 mm
Váha89 g
DisplejCSTN, 4096 colors
Displej - velikost128 x 128 pixels, 11 lines
Vyzvánění
Hlasitý odposlech
Telefonní seznam800 x 10 fields
Paměť volání
Paměť
Slot na kartu
GPRSClass 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSDNo
EDGENo
3GNo
Wi-FiNo
BluetoothNo
Infraport
USBAno
FotoaparátCIF, 352 x 288 pixels
No
Fotoaparát na víkuNo
ZprávySMS, EMS, MMS
ProhlížečWAP 2.0/xHTML
RadioNo
Hry2 from Gameloft + downloadable
Barva 
GPSNo
JavaAno
Pohotovostní režim
Doba hovoru
© 2011 - www.mobil-elektro.cz


Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.